Zdeněk Chrástecký

bývalý reprezentant ČR ve sjezdovém lyžování, absolvent Fakulty sportovních studií v Brně, kondiční a diplomovaný trenér alpských disciplín s 15ti letou praxí, zkušenostmi ve světových pohárech, mistrovstvích světa a OH v Sochi – trenér Ester Ledecké, Kláry Křížové a dalších reprezentantů.
Lyžařská kariéra
1983 – 2006 LK Radhošť Dolní Bečva
1994 – 1999 Rossignol team – ski Zlín Charvátová
1994 – 2000 reprezentační týmy ČR
1999 – 2005 VSK Brno univerzitní tým
– Mistr ČR (SG, SL, Kombinace), vítěz alpské vázy v kategorii žáků, druhý na MČR (SL, OSL), druhý na mezinárodním
Mistrovství Slovenska (SL), druhý na Junior FIS Cup Vaĺd Isere (SG), druhý a třetí na Ski Interkriterium Říčky (SL, OSL)

Tomáš Tomiga

30 let se věnuje trénování vrcholových sportovců – fotbalisti, hokejisti NHL, KHL, extraliga
má vlastní „bušírnu“
spolupracuje s HC Zubr Přerov
vicemistr světa v kickboxu
věnuje se převážně MMA, kickboxu, boxu
používá výjimečné tréninkové metody (dostihový bič)
Michał Staszowski

V lyžařském světě známý pod přezdívkou Glatza. Díky své píli a tréninku se pomalu začal posouvat v českém žebříčku nahoru až přišel přelomový rok 2018. Na jaře toho roku si poprvé domluvil trenéra a začal spolupracovat se Sebastianem Białobrzyckim. Před sezónou 2019 byl jeho jediný cíl kvalifikace na Univerziádu v Krasnoyarsku. Hned první závody ukázaly, že Michal je na sezonu dobře připravený a do Vánoc si nejen zajistil kvalifikaci na Univerziádu, ale dokonce se nominoval na mistroství světa ve slalomu ve Švedském Aare. Zde obsadil 49. místo. Celou kariéru provázely Michala různá zranění, a tak 13.2.2022 na Bílé odjel svůj poslední závod, který byl krásným zakončením jeho lyžařské kariéry. Ve velké konkurenci svých soupeřů, ale i kamarádu vyhrál a sjel si třetí nejlepší fis body kariéry. Následně pracoval v polském reprezentačním týmu jako servisman. Odkud po roce přestoupil na pozici hlavního trenéra lyžování v SAP Přerov. Zde má momentálně na starosti 3 juniorky, které mu na oplátku za jeho trenérské rady, vaří.